- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfS20440 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - S20440 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - S20440
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 30 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | DO-4 (DO-203AA) |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | S204 |
| Pakkaus / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi | Stud Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | S20440 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology S20440.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S20460 | S20410 | S204120 | S20450 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| teknologia | - | - | - | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
Lataa S20440 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio S20440 - Microchip Technology: lle.
S20470Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S2050Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S20480Microchip TechnologyRECTIFIER
S2046BAMCC
S2044B-10AMCC
S2043B-10AMCC
S2046PK-1SONYSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.