- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $52.73 | $52.73 |
| 200+ | $21.04 | $4,208.00 |
| 500+ | $20.34 | $10,170.00 |
| 1000+ | $19.99 | $19,990.00 |
S20410 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - S20410 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - S20410
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 30 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | DO-203AA (DO-4) |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | S204 |
| Pakkaus / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi | Stud Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10 µA @ 100 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | S204 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology S20410.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S204100 | S204120 | S20405 | S20430 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| teknologia | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
Lataa S20410 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio S20410 - Microchip Technology: lle.
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S2043B-10AMCC
S203ZLXIMADENIGBT Module
S203ZCXIMADENIGBT Module
S2044B-10AMCC
S2040NTECRSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.