- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfS204100 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - S204100 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - S204100
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 30 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | DO-4 (DO-203AA) |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | S204 |
| Pakkaus / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi | Stud Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10 µA @ 1000 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | S204100 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology S204100.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S20410 | S204120 | S20460 | S20440 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nopeus | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
Lataa S204100 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio S204100 - Microchip Technology: lle.
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2044B-10AMCC
S203ZCXIMADENIGBT Module
S203ZLXIMADENIGBT Module
S2040NTECR
S2043B-10AMCCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.