- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -kokoonpano/alkuperä
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $52.73 | $52.73 |
| 200+ | $21.04 | $4,208.00 |
| 500+ | $20.34 | $10,170.00 |
| 1000+ | $19.99 | $19,990.00 |
S20420 -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - S20420 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - S20420
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 30 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| teknologia | Standard |
| Toimittaja Device Package | DO-203AA (DO-4) |
| Nopeus | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | S204 |
| Pakkaus / Case | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi | Stud Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10 µA @ 200 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 12A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | S204 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology S20420.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S204120 | S204100 | S20405 | S20440 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
Lataa S20420 PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio S20420 - Microchip Technology: lle.
S2042BSTMicroelectronics
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S2046BAMCC
S2044B-10AMCC
S2040NTECR
S2046PK-1SONY
S2043B-10AMCCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.