- Jess***Jones
- 17.04.2026
LSYAC6B-1B -teknologiavaatimukset
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1B Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1B
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | 115 V |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| päättyminen Style | Plug In |
| kytkin Toiminta | On-Mom |
| Sarja | HDLS |
| Vapauta voima | - |
| Pretravel | 15° |
| Paketti | Bulk |
| yliliikkeen | 60° |
| Käyttölämpötila | -12°C ~ 121°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttöasento | - |
| käyttövoima | 46gfm |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| mekaaninen Life | - |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Steel Roller, Front Mounted |
| Sähköinen Life | - |
| Differential Travel | 7° |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Piiri | DPDT (DB/DM) |
| Actuator Type | Side Rotary, Roller |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC6B-1B.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LSYAC6B-1A | LSYAC6B-4N | LSYAC6B-2L | LSYAC6B |
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| yliliikkeen | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Differential Travel | - | - | - | - |
| Vapauta voima | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| mekaaninen Life | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttöasento | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| käyttövoima | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYBB3KP-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYBB1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYBB4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYBB3KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYBB2BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.