- Jess***Jones
- 17.04.2026
LSYAC4LAA-FP -teknologiavaatimukset
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4LAA-FP Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC4LAA-FP
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | 115 V |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| päättyminen Style | Connector |
| kytkin Toiminta | On-Mom |
| Sarja | HDLS |
| Vapauta voima | - |
| Pretravel | 15° |
| Paketti | Bulk |
| yliliikkeen | 60° |
| Käyttölämpötila | -12°C ~ 121°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttöasento | - |
| käyttövoima | 46gfm |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| mekaaninen Life | - |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | - |
| Sähköinen Life | - |
| Differential Travel | 7° |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Piiri | DPDT (DB/DM) |
| Actuator Type | Side Rotary - No Lever |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC4LAA-FP.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LSYAC4LX-FP | LSYAC3KQ-FP | LSYAC5KP-FP | LSYAC3KPB-FP |
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Käyttöasento | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| käyttövoima | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| mekaaninen Life | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| yliliikkeen | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Vapauta voima | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| Differential Travel | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC3KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC3KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC3KQ-1BFPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC3KQ-FP-CHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KPB-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.