- Jess***Jones
- 17.04.2026
LSYAC5A -teknologiavaatimukset
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5A Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5A
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | 115 V |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| päättyminen Style | Plug In |
| kytkin Toiminta | On-Mom |
| Sarja | HDLS |
| Vapauta voima | - |
| Pretravel | 15° |
| Paketti | Bulk |
| yliliikkeen | 60° |
| Käyttölämpötila | -12°C ~ 93°C |
| Käyttöasento | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| käyttövoima | 46gfm |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| mekaaninen Life | - |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Status Indicator |
| Sähköinen Life | - |
| Differential Travel | 5° |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Piiri | SPDT (DB/DM) |
| Perustuotteenumero | LSYAC5 |
| Actuator Type | Side Rotary - No Lever |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC5A.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LSYAC4LAA-FP | LSYAC5KY-FP | LSYAC5KPC-FP | LSYAC6B-1A |
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| yliliikkeen | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Käyttöasento | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| Vapauta voima | - | - | - | - |
| käyttövoima | - | - | - | - |
| Differential Travel | - | - | - | - |
| mekaaninen Life | - | - | - | - |
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC3KQ-FP-CHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KQ-1BFPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.