- Jess***Jones
- 17.04.2026
LSYBB3KP-FP -teknologiavaatimukset
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYBB3KP-FP Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYBB3KP-FP
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltage Rating - DC | 115 V |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| päättyminen Style | Cable Leads |
| kytkin Toiminta | On-Mom |
| Sarja | HDLS |
| Vapauta voima | - |
| Pretravel | 25° |
| Paketti | Bulk |
| yliliikkeen | 110° |
| Käyttölämpötila | -29°C ~ 121°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttöasento | - |
| käyttövoima | 28gfm |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| mekaaninen Life | - |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ominaisuudet | Cable Length 12' |
| Sähköinen Life | - |
| Differential Travel | 10° |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Piiri | SPDT (DB/DM) |
| Actuator Type | Top Rotary - No Lever |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.7000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYBB3KP-FP.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|
|---|---|---|
| Osa numero | LSYBB3KP-FP | 833-021-500-101 |
| Valmistaja | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | EDAC Inc. |
| käyttövoima | 28gfm | - |
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) | - |
| Actuator Type | Top Rotary - No Lever | - |
| Käyttölämpötila | -29°C ~ 121°C | -40°C ~ 125°C |
| Voltage Rating - DC | 115 V | - |
| Vapauta voima | - | - |
| Piiri | SPDT (DB/DM) | - |
| ominaisuudet | Cable Length 12' | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Through Hole |
| Käyttöasento | - | - |
| yliliikkeen | 110° | - |
| Differential Travel | 10° | - |
| Sarja | HDLS | 833 |
| Sähköinen Life | - | - |
| Paketti | Bulk | Box |
| Pretravel | 25° | - |
| päättyminen Style | Cable Leads | - |
| Voltage Rating - AC | 120 V | - |
| mekaaninen Life | - | - |
| kytkin Toiminta | On-Mom | - |
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.