- Jess***Jones
- 17.04.2026
Ympäristötiedot
Sullins Connector Solutions REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.376 | $9.38 |
ESC10DTEH -teknologiavaatimukset
Sullins Connector Solutions - ESC10DTEH Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions - ESC10DTEH
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| päättyminen | Solder Eyelet(s) |
| Sarja | - |
| Lukea ääneen | Dual |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | 10 |
| Joitakin paikkoja | 20 |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| sukupuoli | Female |
| laippa Ominaisuus | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| ominaisuudet | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Full Bellows |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Väri | Blue |
| Korttityyppi | Non Specified - Dual Edge |
| Card Paksuus | 0.062" (1.57mm) |
| Perustuotteenumero | ESC10 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions ESC10DTEH.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ESC10DTEI | ESC10DTES | ESC10DTEF | ESC10DTEN |
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Card Paksuus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Piki | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| laippa Ominaisuus | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Lukea ääneen | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Korttityyppi | - | - | - | - |
| sukupuoli | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
Lataa ESC10DTEH PDF -lehdet ja Sullins Connector Solutions -dokumentaatio ESC10DTEH - Sullins Connector Solutions: lle.
ESC127M025AG3DAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC127M025AG3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC10DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10SE61203PNOTE Connectivity Deutsch ConnectorsESC10SE61203PNO
ESC10DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC127M035AG3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC127M016AE3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC1270POWERGOIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.