- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
.100 Female Card Edge.pdfYmpäristötiedot
Sullins Connector Solutions REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $8.677 | $8.68 |
ESC10DRYI-S93 -teknologiavaatimukset
Sullins Connector Solutions - ESC10DRYI-S93 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions - ESC10DRYI-S93
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | - |
| Lukea ääneen | Dual |
| Piki | 0.100" (2.54mm) |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | 10 |
| Joitakin paikkoja | 20 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| sukupuoli | Female |
| laippa Ominaisuus | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ominaisuudet | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Full Bellows |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Väri | Blue |
| Korttityyppi | Non Specified - Dual Edge |
| Card Paksuus | 0.093" (2.36mm) |
| Perustuotteenumero | ESC10 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions ESC10DRYI-S93.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ESC10DRYS-S93 | ESC10DRYI-S13 | ESC10DRYN-S93 | ESC10DRYI-S734 |
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | - | - | - | - |
| Card Paksuus | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| laippa Ominaisuus | - | - | - | - |
| Lukea ääneen | - | - | - | - |
| sukupuoli | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Korttityyppi | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
Lataa ESC10DRYI-S93 PDF -lehdet ja Sullins Connector Solutions -dokumentaatio ESC10DRYI-S93 - Sullins Connector Solutions: lle.
ESC10DRXS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYH-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRXSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.