- Jess***Jones
- 17.04.2026
Ympäristötiedot
Sullins Connector Solutions REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $8.254 | $8.25 |
ESC10DRYS-S734 -teknologiavaatimukset
Sullins Connector Solutions - ESC10DRYS-S734 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions - ESC10DRYS-S734
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | - |
| Lukea ääneen | Dual |
| Piki | 0.100' (2.54mm) |
| Paketti | Tray |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | 10 |
| Joitakin paikkoja | 20 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| sukupuoli | Female |
| laippa Ominaisuus | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| ominaisuudet | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Full Bellows |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | 10.0µin (0.25µm) |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Väri | Blue |
| Korttityyppi | Non Specified - Dual Edge |
| Card Paksuus | 0.031' (0.79mm) |
| Perustuotteenumero | ESC10 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Sullins Connector Solutions ESC10DRYS-S734.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ESC10DRYN-S734 | ESC10DRYI-S734 | ESC10DRYS-S93 | ESC10DRYI-S13 |
| Valmistaja | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lukumäärä positiot / Bay / Row | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lukea ääneen | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| sukupuoli | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yhteydenotto Tyyppi | - | - | - | - |
| Korttityyppi | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Material - Insulation | - | - | - | - |
| laippa Ominaisuus | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Card Paksuus | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa ESC10DRYS-S734 PDF -lehdet ja Sullins Connector Solutions -dokumentaatio ESC10DRYS-S734 - Sullins Connector Solutions: lle.
ESC10DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10SE61203PNOTE Connectivity Deutsch ConnectorsESC10SE61203PNO
ESC10DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC127M016AE3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC1270POWERGOIGBT ModuleSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.