- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
GRM Series Data Graphs.pdfGRM0335C1E2R2CD01J -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM0335C1E2R2CD01J Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM0335C1E2R2CD01J
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 25V |
| Toleranssi | ±0.25pF |
| Paksuus (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| kapasitanssi | 2.2 pF |
| Perustuotteenumero | GRM0335C1E |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM0335C1E2R2CD01J.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM0335C1E2R2CD01D | GRM0335C1E2R2CA01J | GRM0335C1E2R1CD01D | GRM0335C1E2R2CA01D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa GRM0335C1E2R2CD01J PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM0335C1E2R2CD01J - Murata Electronics: lle.
GRM0335C1E2R3CA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.3PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1CA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2CZ01DMurata Power Solutions
GRM0335C1E2R3BA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.3PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.2PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.