- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfOsanumeroopas
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C1E2R2BA01D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM0335C1E2R2BA01D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM0335C1E2R2BA01D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 25V |
| Toleranssi | ±0.1pF |
| Paksuus (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| kapasitanssi | 2.2 pF |
| Perustuotteenumero | GRM0335C1E |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM0335C1E2R2BA01D.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM0335C1E2R2WA01D | GRM0335C1E2R1BA01D | GRM0335C1E2R3BA01D | GRM0335C1E2R2CA01D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
Lataa GRM0335C1E2R2BA01D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM0335C1E2R2BA01D - Murata Electronics: lle.
GRM0335C1E2R2WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.2PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R0WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1CA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2CZ01DMurata Power Solutions
GRM0335C1E2R1WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.