- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -pakkaus
Symbolization Update 28/Nov/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.098 | $0.49 |
| 50+ | $0.096 | $4.80 |
| 150+ | $0.095 | $14.25 |
| 500+ | $0.094 | $47.00 |
SN74AHCT04PWR -teknologiavaatimukset
Texas Instruments - SN74AHCT04PWR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments - SN74AHCT04PWR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 14-TSSOP |
| Sarja | 74AHCT |
| Pakkaus / Case | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä | 1 |
| Lukumäärä Circuits | 6 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Syöttölogiikka - matala | 0.8V |
| Syöttölogiikka - korkea | 2V |
| ominaisuudet | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 2 µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 8mA, 8mA |
| Perustuotteenumero | 74AHCT04 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Texas Instruments SN74AHCT04PWR.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SN74AHCT04PWRG4 | SN74AHCT04PWG4 | SN74AHCT04RGYR | SN74AHCT04DRG4 |
| Valmistaja | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Syöttölogiikka - matala | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Syöttölogiikka - korkea | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
Lataa SN74AHCT04PWR PDF -lehdet ja Texas Instruments -dokumentaatio SN74AHCT04PWR - Texas Instruments: lle.
SN74AHCT04DRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP
SN74AHCT04NSTexas InstrumentsGP51-04013-96,96/04/15 (FCC TIM)
SN74AHCT08DBLETexas Instruments
SN74AHCT04PWTexas Instruments
SN74AHCT04DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT08DBRG4Texas InstrumentsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.