- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.093 | $0.09 |
SN74AHCT04DRG4 -teknologiavaatimukset
Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04DRG4 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Luminary Micro / Texas Instruments - SN74AHCT04DRG4
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package | 14-SOIC |
| Sarja | 74AHCT |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä | 6 |
| Lukumäärä Circuits | 6 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Logic Type | Inverter |
| Logic Level - Matala | 0.8V |
| Logic Level - Korkea | 2V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Inverter IC 6 Channel 14-SOIC |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | 2µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 8mA, 8mA |
| Perusosan osanumero | 74AHCT04 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Luminary Micro / Texas Instruments SN74AHCT04DRG4.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SN74AHCT04DG4 | SN74AHCT04DRE4 | SN74AHCT04PWRG4 | SN74AHCT04DR |
| Valmistaja | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Logic Level - Matala | - | - | - | - |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Tulojen määrä | - | - | - | 2 |
| Perusosan osanumero | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Lepovirta (Max) | - | - | - | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | - | - | - | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Logic Level - Korkea | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Valmistajan toimitusaika | - | - | - | - |
| Pakkaus | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
SN74AHCT04PWTexas Instruments
SN74AHCT02PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NOR 4CH 2-INP 14TSSOP
SN74AHCT04NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP
SN74AHCT04DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC
SN74AHCT04NSTexas InstrumentsGP51-04013-96,96/04/15 (FCC TIM)Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.