- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
M1331 Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $20.40 | $20.40 |
| 200+ | $8.14 | $1,628.00 |
| 500+ | $7.87 | $3,935.00 |
| 1000+ | $7.73 | $7,730.00 |
M1331-154K -teknologiavaatimukset
API Delevan Inc. - M1331-154K Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. - M1331-154K
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | API Delevan |
| Tyyppi | - |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | M1331 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 33 @ 790kHz |
| Pakkaus / Case | Nonstandard |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Ferrite |
| Induktanssiaste - Testi | 790 kHz |
| induktanssi | 150 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 7.9Ohm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 75 mA |
| Virta - kylläisyys (isat) | 24mA |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. M1331-154K.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | M1331-151K | M1331-184K | M1331-152K | M1331-153K |
| Valmistaja | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tyyppi | - | - | - | - |
Lataa M1331-154K PDF -lehdet ja API Delevan Inc. -dokumentaatio M1331-154K - API Delevan Inc.: lle.
M1331-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
M1331-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 51MA 16.8OHM SMD
M1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
M1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SM
M1331-271KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM
M1331-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1331-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM SM
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
M1331-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
M1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
M1331-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM SM
M1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
M1331-122KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 247MA 730MOHM SMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.