- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
M1331 Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $9.735 | $9.74 |
M1331-122K -teknologiavaatimukset
API Delevan Inc. - M1331-122K Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. - M1331-122K
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | API Delevan |
| Tyyppi | - |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.320' L x 0.125' W (8.13mm x 3.18mm) |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | M1331 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz |
| Pakkaus / Case | Nonstandard |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | Iron |
| Induktanssiaste - Testi | 7.9 MHz |
| induktanssi | 1.2 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Taajuus - Self Resonant | 130MHz |
| DC Resistance (DCR) | 730mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 247 mA |
| Virta - kylläisyys (isat) | 247mA |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin API Delevan Inc. M1331-122K.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | M1331-102K | M1331-124K | M1331-123K | M1331-182K |
| Valmistaja | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
Lataa M1331-122K PDF -lehdet ja API Delevan Inc. -dokumentaatio M1331-122K - API Delevan Inc.: lle.
M1331-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
M1331-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
M1330-90KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
M1331-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1330-92KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM SMD
M1331-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
M1331-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM SM
M1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SM
M1331-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 51MA 16.8OHM SMD
M1331-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
M1330-96KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 1.38A 80MOHM SMD
M1331-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM SM
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1330-94KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 1.38A 80MOHM SMD
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 670MA 100MOHM SMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.