- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
NCP1937.pdfHTML -tietolehti
NCP1937.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Wafer Fab Change 14/Oct/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.954 | $0.95 |
| 10+ | $0.794 | $7.94 |
| 30+ | $0.693 | $20.79 |
| 100+ | $0.59 | $59.00 |
| 500+ | $0.543 | $271.50 |
| 1000+ | $0.523 | $523.00 |
NCP1937A2DR2G -teknologiavaatimukset
onsemi - NCP1937A2DR2G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NCP1937A2DR2G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 9V ~ 30V |
| Toimittaja Device Package | 20-SOIC |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 20-LSOP (0.154", 3.90mm Width), 17 Leads |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| tila | Critical Conduction (CRM) |
| Taajuus - Switching | - |
| Nykyinen - Startup | 20 mA |
| Perustuotteenumero | NCP1937 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NCP1937A2DR2G.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NCP1937B2DR2G | NCP1937A3DR2G | NCP1937A1DR2G | NCP1937C4DR2G |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| tila | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Nykyinen - Startup | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
Lataa NCP1937A2DR2G PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NCP1937A2DR2G - onsemi: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.