- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -tietolehti
NCP1927.pdfNCP1927DR2G -teknologiavaatimukset
onsemi - NCP1927DR2G Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - NCP1927DR2G
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 10V ~ 30V |
| Toimittaja Device Package | 16-SOIC |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| tila | Critical Conduction (CRM) |
| Taajuus - Switching | 60kHz ~ 70kHz |
| Nykyinen - Startup | 20 µA |
| Perustuotteenumero | NCP1927 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi NCP1927DR2G.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | NCP1937A2DR2G | NCP1937B1DR2G | NCP1937A3DR2G | NCP1937A1DR2G |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Nykyinen - Startup | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Taajuus - Switching | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| tila | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa NCP1927DR2G PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio NCP1927DR2G - onsemi: lle.
NCP18XW682J0SRBMurata ElectronicsTHERMISTOR NTCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.