- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
RT Series, Thin Film Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.102 | $0.10 |
RT2512FKE0728R7L -teknologiavaatimukset
YAGEO - RT2512FKE0728R7L Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO - RT2512FKE0728R7L
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Yageo |
| Toleranssi | ±1% |
| lämpötila kerroin | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 2512 |
| Koko / Dimension | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Sarja | RT |
| paneeli tila | 28.7 Ohms |
| Virta (wattia) | 0.75W, 3/4W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thin Film |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO RT2512FKE0728R7L.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RT2512FKE0728RL | RT2512FKE07287RL | RT2512FKE07287KL | RT2512FKE0728K7L |
| Valmistaja | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sävellys | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa RT2512FKE0728R7L PDF -lehdet ja YAGEO -dokumentaatio RT2512FKE0728R7L - YAGEO: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.