- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
RC Series, P Suffix Datasheet.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.015 | $0.02 |
RC0201JR-072R7P -teknologiavaatimukset
YAGEO - RC0201JR-072R7P Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO - RC0201JR-072R7P
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Yageo |
| Toleranssi | ±5% |
| lämpötila kerroin | -100/ +350ppm/°C |
| Toimittaja Device Package | 0201 |
| Koko / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sarja | RC |
| paneeli tila | 2.7 Ohms |
| Arvioinnit | - |
| Virta (wattia) | 0.05W, 1/20W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Päätteet | 2 |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| ominaisuudet | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Sävellys | Thick Film |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO RC0201JR-072R7P.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RC0201JR-072R7L | RC0201JR-072R4P | RC0201JR-072R2P | RC0201JR-072RP |
| Valmistaja | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Lukumäärä Päätteet | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Sävellys | - | - | - | - |
| paneeli tila | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa RC0201JR-072R7P PDF -lehdet ja YAGEO -dokumentaatio RC0201JR-072R7P - YAGEO: lle.
RC0201JR-072R2Yageo
RC0201JR-072RPYAGEORES 2 OHM 5% 1/20W 0201
RC0201JR-072R4PYAGEORES 2.4 OHM 5% 1/20W 0201Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.