- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.068 | $0.34 |
| 50+ | $0.056 | $2.80 |
| 150+ | $0.05 | $7.50 |
| 500+ | $0.045 | $22.50 |
| 2500+ | $0.041 | $102.50 |
| 4000+ | $0.039 | $156.00 |
CA0612KRX7R9BB104 -teknologiavaatimukset
YAGEO - CA0612KRX7R9BB104 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO - CA0612KRX7R9BB104
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Yageo |
| Jännite - Rated | 50 V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Toimittaja Device Package | 0612 (1632 Metric) |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | CA |
| Arvioinnit | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.1µF |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin YAGEO CA0612KRX7R9BB104.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CA0612KRX7R9BB103 | CA0612KRX7R9BB102 | CA0612KRX7R9BB122 | CA0612KRX7R9BB182 |
| Valmistaja | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Kondensaattorit | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Circuit Type | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Dielectric Material | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
CA0612KRX7R9BB272YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB393YAGEOMLCC
CA0612KRX7R9BB122YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB333YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB183YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB273YAGEOMLCC
CA0612KRX7R9BB182YAGEOMLCCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.