- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfRFBPF1608060ABT -teknologiavaatimukset
Walsin Technology Corporation - RFBPF1608060ABT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Walsin Technology Corporation - RFBPF1608060ABT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Walsin Technology |
| Koko / Dimension | 0.063' L x 0.032' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | RFBPF |
| väre | - |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| insertion Loss | 2.8dB |
| Korkeus (Max) | 0.028' (0.70mm) |
| Taajuus | 2.45GHz Center |
| Suodatintyyppi | Band Pass |
| kaistanleveys | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Walsin Technology Corporation RFBPF1608060ABT.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | RFBPF1608060AAT | RFBPF1608060AM1T59 | RFBPF1608060A8T | RFBPF1608060A1T |
| Valmistaja | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| väre | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| insertion Loss | - | - | - | - |
| Suodatintyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus (Max) | - | - | - | - |
| kaistanleveys | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
Lataa RFBPF1608060ABT PDF -lehdet ja Walsin Technology Corporation -dokumentaatio RFBPF1608060ABT - Walsin Technology Corporation: lle.
RFBPF1608060K2TWalsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608060A7TWalsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608060K1TWalsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608050A0TWalsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608060AC8T37Walsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608060AWalsin Technology
RFBPF1608060A8TWalsin Technology CorporationBAND PASS FILTER
RFBPF1608060AUTWalsin TechnologySähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.