- Yuki***aka88
- 26.05.2026
HTML -tietolehti
150D TANTALEX™ Series, Axial-Lead.pdfTietotarvikkeet
150D TANTALEX™ Series, Axial-Lead.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $2.735 | $2.74 |
150D276X9010B2TE3 -teknologiavaatimukset
Vishay Sprague - 150D276X9010B2TE3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Sprague - 150D276X9010B2TE3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay / Sprague |
| Jännite - Rated | 10 V |
| Tyyppi | Hermetically Sealed |
| Toleranssi | ±10% |
| Koko / Dimension | 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) |
| Sarja | TANTALEX®, 150D |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | Axial |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Valmistaja Koko Koodi | B |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| kapasitanssi | 27 µF |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Sprague 150D276X9010B2TE3.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 150D276X9006B2TE3 | 150D276X9010B2BE3 | 150D276X9006B2BE3 | 150D276X9015R2TE3 |
| Valmistaja | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Lifetime @ Temp. | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Valmistaja Koko Koodi | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
Lataa 150D276X9010B2TE3 PDF -lehdet ja Vishay Sprague -dokumentaatio 150D276X9010B2TE3 - Vishay Sprague: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.