- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
SUD50NP04-77P.pdfSUD50NP04-77P-T4E3 -teknologiavaatimukset
Vishay Siliconix - SUD50NP04-77P-T4E3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Siliconix - SUD50NP04-77P-T4E3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay / Siliconix |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | TO-252-4 |
| Sarja | TrenchFET® |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 37mOhm @ 5A, 10V |
| Virta - Max | 10.8W, 24W |
| Pakkaus / Case | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 640pF @ 20V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 20nC @ 10V |
| FET Ominaisuus | - |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 40V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 8A |
| kokoonpano | N and P-Channel, Common Drain |
| Perustuotteenumero | SUD50 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay Siliconix SUD50NP04-77P-T4E3.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SUD50NP04-77P-T4E3 | SUD50P04-08-GE3 | SUD50NP04-62 | SUD50NP04-94-T4-E3 |
| Valmistaja | Vishay Siliconix | Vishay Siliconix | Electro-Films (EFI) / Vishay | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Paketti | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Virta - Max | 10.8W, 24W | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA | 2.5V @ 250µA | - | - |
| Sarja | TrenchFET® | TrenchFET® | - | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 8A | 50A (Tc) | - | - |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 40V | 40 V | - | - |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 37mOhm @ 5A, 10V | 8.1mOhm @ 22A, 10V | - | - |
| Perustuotteenumero | SUD50 | SUD50 | - | - |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 20nC @ 10V | 159 nC @ 10 V | - | - |
| Pakkaus / Case | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | - | - |
| Toimittaja Device Package | TO-252-4 | TO-252AA | - | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| kokoonpano | N and P-Channel, Common Drain | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 640pF @ 20V | 5380 pF @ 20 V | - | - |
Lataa SUD50NP04-77P-T4E3 PDF -lehdet ja Vishay Siliconix -dokumentaatio SUD50NP04-77P-T4E3 - Vishay Siliconix: lle.
SUD50NP04-62Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P03-09Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-08LElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-08L MOSElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-34PElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-77P-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-18P-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50N10-18PElectro-Films (EFI) / Vishay
SUD50NP04-94-T4-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SUD50P04-09VISH
SUD50P04-08VISH
SUD50N10-34P-E3VBSEMISähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.