- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
B120 thru B160.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Packaging Information.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Chip Thickness Update 17/Jul/2015.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Multiple Parts 21/Jun/2022.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.037 | $0.19 |
| 50+ | $0.036 | $1.80 |
| 150+ | $0.036 | $5.40 |
| 500+ | $0.035 | $17.50 |
B120-E3/61T -teknologiavaatimukset
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - B120-E3/61T Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay General Semiconductor - Diodes Division - B120-E3/61T
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 520 mV @ 1 A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| teknologia | Schottky |
| Toimittaja Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 200 µA @ 20 V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Perustuotteenumero | B120 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vishay General Semiconductor - Diodes Division B120-E3/61T.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | B120-M3/61T | B120-E3/5AT | B120-M3/5AT | B120-13-F-52 |
| Valmistaja | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
Lataa B120-E3/61T PDF -lehdet ja Vishay General Semiconductor - Diodes Division -dokumentaatio B120-E3/61T - Vishay General Semiconductor - Diodes Division: lle.
B12-B4-22-610-C1B-C3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B120-13-7Diodes Incorporated
B12-B9-24-630-C1B-C3Carling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
B120-13-01-FDiodes Incorporated
B120-13-F-GIGADiodes Incorporated
B120-L5City TechnologyACCY B120 SCRUB NO/NO2 OHMEDA
B120-13-F-52Diodes IncorporatedSchottky Rectifier SMA T&R 5K
B120-TDIOCDESSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.