- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
VI/VE-200 Family.pdfSuunnitteluresurssit
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfYmpäristötiedot
Vicor REACH.pdfVI-223-MW -teknologiavaatimukset
Vicor Corporation - VI-223-MW Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Vicor Corporation - VI-223-MW
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Vicor |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 24V |
| Jännite - Isolation | 3 kV |
| Jännite - tulo (Min) | 21V |
| Jännite - tulo (Max) | 56V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Koko / Dimension | 4.60' L x 2.40' W x 0.50' H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| Sarja | VI-200™ (100W) |
| Virta (wattia) | 100 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | Full Brick |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | OCP, OTP, OVP, SCP |
| tehokkuus | 90% |
| Nykyinen - Output (Max) | 4.17A |
| Perustuotteenumero | VI-223 |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Not Applicable |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Vicor Corporation VI-223-MW.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | VI-223-MW-F3 | VI-223-MW-F2 | VI-223-MW-B1 | VI-223-MW-F1 |
| Valmistaja | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation | Vicor Corporation |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa VI-223-MW PDF -lehdet ja Vicor Corporation -dokumentaatio VI-223-MW - Vicor Corporation: lle.
VI-223-IY-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 50W
VI-223-MW-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 100W
VI-223-MVicorIGBT Module
VI-223-MX-B1Vicor CorporationDC DC CONVERTER 24V 75WSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.