- Bran***Lewis
- 11.05.2026
HTML -tietolehti
C Series, Mid Voltage.pdfPCN -osanumero
MLCC Part Number Change 30/Nov/2012.pdfYmpäristötiedot
RoHS Certificate-MLCC.pdfC5750X7R2A105M230KA -teknologiavaatimukset
TDK Corporation - C5750X7R2A105M230KA Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation - C5750X7R2A105M230KA
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±20% |
| Paksuus (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Sarja | C |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 1 µF |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin TDK Corporation C5750X7R2A105M230KA.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | C5750X7R2A155M230KA | C5750X7R2A105K230KA | C5750X7R2A105K230KM | C5750X7R2A225M230KA |
| Valmistaja | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation | TDK Corporation |
| Sarja | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa C5750X7R2A105M230KA PDF -lehdet ja TDK Corporation -dokumentaatio C5750X7R2A105M230KA - TDK Corporation: lle.
C5750X7R2A155MTDK Corporation
C5750X7R2A106KTTDK Corporation
C5750X7R2A225KTTDK Corporation
C5750X7R1V106MT020UTDK Corporation
C5750X7R2A105KT020UTDK Corporation
C5750X7R1H475MTTDK Corporation
C5750X7R2A105KT000NTDK Corporation
C5750X7R2A225KSMD SensorsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.