- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Signal Transformer REACH.pdfTietotarvikkeet
SCRH124 Series.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.912 | $0.91 |
| 200+ | $0.365 | $73.00 |
| 500+ | $0.352 | $176.00 |
| 1000+ | $0.346 | $346.00 |
SCRH124-120 -teknologiavaatimukset
Signal Transformer - SCRH124-120 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Signal Transformer - SCRH124-120
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Signal Transformer |
| Tyyppi | - |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.492' L x 0.492' W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus | Shielded |
| Sarja | SCRH124 |
| Arvioinnit | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakkaus / Case | Nonstandard |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Materiaali - Core | - |
| Induktanssiaste - Testi | 100 kHz |
| induktanssi | 12 µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.177' (4.50mm) |
| Taajuus - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 38mOhm Max |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3.9 A |
| Virta - kylläisyys (isat) | 4A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Signal Transformer SCRH124-120.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SCRH124-121 | SCRH124-150 | SCRH124-270 | SCRH124-101 |
| Valmistaja | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer |
| Materiaali - Core | - | - | - | - |
| Induktanssiaste - Testi | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Virta - kylläisyys (isat) | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Taajuus - Self Resonant | - | - | - | - |
| suojaus | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa SCRH124-120 PDF -lehdet ja Signal Transformer -dokumentaatio SCRH124-120 - Signal Transformer: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.