- Jess***Jones
- 17.04.2026
Muita asiaankuuluvia asiakirjoja
Manufacturing Notes for SiTime Products.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $69.005 | $69.01 |
SIT5356AICFN-25E0-16.367667 -teknologiavaatimukset
SiTime - SIT5356AICFN-25E0-16.367667 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin SiTime - SIT5356AICFN-25E0-16.367667
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | SiTime |
| Jännite - Supply | 2.5V |
| Tyyppi | TCXO |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - |
| Koko / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sarja | SiT5356, Elite Platform™ |
| Pakkaus / Case | 10-SMD, No Lead |
| Paketti | Strip |
| ulostulo | Clipped Sine Wave |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| toiminto | Enable/Disable |
| taajuus vakaus | ±250ppb |
| Taajuus | 16.367667 MHz |
| Base Resonaattori | MEMS |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin SiTime SIT5356AICFN-25E0-16.367667.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | SIT5356AICFN-25E0-16.367600 | SIT5356AICFN-25E0-16.369000 | SIT5356AICFN-25E0-16.368000 | SIT5356AICFN-25E0-16.384000 |
| Valmistaja | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spread Spectrum kaistanleveys | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Base Resonaattori | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa SIT5356AICFN-25E0-16.367667 PDF -lehdet ja SiTime -dokumentaatio SIT5356AICFN-25E0-16.367667 - SiTime: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.