- Jess***Jones
- 17.04.2026
Tietotarvikkeet
CPS Series Datasheet.pdfCPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S -teknologiavaatimukset
SCHURTER Inc. - CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin SCHURTER Inc. - CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Schurter |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Voltage Rating - AC | 42 V |
| Tyyppi | Capacitive, Illuminated |
| päättyminen Style | Wire Leads |
| kytkin Toiminta | Off-On |
| Sarja | CPS |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 16.10mm Dia |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 60°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| mekaaninen Life | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Tulosuoja | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | 5 ~ 28 VDC |
| Valaistus tyyppi, Color | LED, Blue/White |
| ominaisuudet | Finger Guide |
| Sähköinen Life | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Väri - Toimilaitteen / Cap | Silver |
| Piiri | SPST |
| Perustuotteenumero | CPS16-LA |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| toimilaite merkintä | × |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | Vendor Undefined |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin SCHURTER Inc. CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1041-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1042-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1048-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1044-S |
| Valmistaja | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Väri - Toimilaitteen / Cap | - | - | - | - |
| Piiri | - | - | - | - |
| kytkin Toiminta | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
| Paneeli Leikkaus Mitat | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Type | - | - | - | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | - | - | - |
| mekaaninen Life | - | - | - | - |
| Sähköinen Life | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| toimilaite merkintä | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S PDF -lehdet ja SCHURTER Inc. -dokumentaatio CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S - SCHURTER Inc.: lle.
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1049-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1046-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1033-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1044-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1032-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1036-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1041-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1043-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1031-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1042-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1039-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1047-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1034-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1045-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1038-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1048-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1035-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1037-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42VSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.