- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $20.74 | $20.74 |
TW-28-03-G-T-210-180 -teknologiavaatimukset
Samtec Inc. - TW-28-03-G-T-210-180 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. - TW-28-03-G-T-210-180
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Samtec, Inc. |
| päättyminen | Solder |
| Sarja | TW |
| Rivien välit | 0.079" (2.00mm) |
| Piki | 0.079" (2.00mm) |
| Paketti | Bulk |
| Rivien | 3 |
| Joitakin paikkoja | 84 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pituus - Tail | 0.180" (4.572mm) |
| Pituus - Stack Korkeus | 0.210" (5.334mm) |
| Pituus - Post (Kiima) | 0.145" (3.683mm) |
| Pituus - yleinen pin | 0.535" (13.589mm) |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | 20.0µin (0.51µm) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | Gold |
| Väri | Black |
| Perustuotteenumero | TW-28-03 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Samtec Inc. TW-28-03-G-T-210-180.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TW-28-03-G-D-125-180 | TW-28-03-S-T-200-150 | TW-28-03-S-T-200-140 | TW-28-03-L-T-200-150 |
| Valmistaja | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Ota Finish Paksuus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Pituus - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rivien välit | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ota Finish - Post (Kiima) | - | - | - | - |
| Rivien | - | - | - | - |
| Väri | - | - | - | - |
| Pituus - Stack Korkeus | - | - | - | - |
| Pituus - yleinen pin | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pituus - Tail | - | - | - | - |
| Piki | - | - | - | - |
TW-28-03-G-D-125-120Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-S-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-G-D-235-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-03-L-D-235-175Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-G-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-S-T-200-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-04-G-D-250-130-002Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-03-G-T-300-100Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-27-12-SM-D-725-185Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-28-03-S-T-200-140Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-03-G-D-125-180Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-04-G-D-350-130-001Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-28-01-T-S-185-060Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 28POS
TW-28-03-L-T-200-150Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 84POS
TW-28-03-L-Q-250-080Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 112POS
TW-28-04-G-D-250-130-001Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 56POS
TW-27-12-L-D-840-090Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POS
TW-27-12-G-D-450-105Samtec Inc.CONN BRD STACK 2.00 54POSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.