- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
STD3N95K5AG.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Devices Testing 10/May/2018.pdfPCN -pakkaus
Mult Dev Inner Box Chg 9/Dec/2021.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.371 | $1.37 |
| 10+ | $1.188 | $11.88 |
| 30+ | $1.074 | $32.22 |
| 100+ | $0.956 | $95.60 |
| 500+ | $0.903 | $451.50 |
| 1000+ | $0.88 | $880.00 |
STD3N95K5AG -teknologiavaatimukset
STMicroelectronics - STD3N95K5AG Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin STMicroelectronics - STD3N95K5AG
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 100µA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| teknologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package | DPAK |
| Sarja | Automotive, AEC-Q101, MDmesh™ K5 |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | 5Ohm @ 1A, 10V |
| Tehonkulutus (Max) | 45W (Tc) |
| Pakkaus / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 105 pF @ 100 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 3.4 nC @ 10 V |
| FET tyyppi | N-Channel |
| FET Ominaisuus | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss) | 950 V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 2A (Tc) |
| Perustuotteenumero | STD3 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin STMicroelectronics STD3N95K5AG.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | STD3LN80K5 | STD3N80K5 | STD3N65M6 | STD3LN62K3 |
| Valmistaja | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Valua lähde jännite (Vdss) | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| FET Ominaisuus | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tehonkulutus (Max) | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| FET tyyppi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa STD3N95K5AG PDF -lehdet ja STMicroelectronics -dokumentaatio STD3N95K5AG - STMicroelectronics: lle.
STD3NC50T4STMicroelectronics
STD3NE60ZT4STMicroelectronics
STD3NA50STMicroelectronics
STD3NB50T4STMicroelectronics
STD3N62K3 MOSSTMicroelectronics
STD3NC50T4 MOSSTMicroelectronics
STD3N62K3-1STMicroelectronics
STD3NC50STMicroelectronics
STD3NC50-TRSTMicroelectronics
STD3NB30STMicroelectronics
STD3N45K3STMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.