- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTietotarvikkeet
ICS671-03.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Multiple Devices 13/May/2009.pdfICS671M-03IT -teknologiavaatimukset
Renesas Electronics America Inc - ICS671M-03IT Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc - ICS671M-03IT
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Renesas Electronics Corporation |
| Jännite - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Tyyppi | Fanout Buffer (Distribution), Zero Delay Buffer |
| Toimittaja Device Package | 16-SOIC |
| Sarja | - |
| Ratio - Input: Tuotos | 1:8 |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| ulostulo | CMOS |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| panos | Clock |
| Taajuus - Max | 133MHz |
| Jakaja / Kerroin | No/No |
| Differential - Input: Tuotos | No/No |
| Perustuotteenumero | ICS671 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Renesas Electronics America Inc ICS671M-03IT.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ICS671M-03ILFT | ICS671M-03ILF | ICS671M-03I | ICS672M-02IT |
| Valmistaja | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| panos | - | - | - | - |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ratio - Input: Tuotos | - | - | - | - |
| ulostulo | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jakaja / Kerroin | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| PLL | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Taajuus - Max | - | - | - | - |
Lataa ICS671M-03IT PDF -lehdet ja Renesas Electronics America Inc -dokumentaatio ICS671M-03IT - Renesas Electronics America Inc: lle.
ICS672M-02LFICS
ICS671GI-16LFTICS
ICS671AGI-28LFTICS
ICS671M-01LFICSSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.