- Bran***Lewis
- 11.05.2026
FM4733W -teknologiavaatimukset
Rectron USA - FM4733W Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Rectron USA - FM4733W
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Rectron USA |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 5.1 V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.2 V @ 0.2 mA |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimittaja Device Package | DO-214AC, SMA |
| Virta - Max | 1 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | DO-214AC, SMA |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 7 Ohms |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 10 µA @ 1 V |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Rectron USA FM4733W.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FM4730W | FM4732W | FM4739W | FM4731W |
| Valmistaja | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
FM4740WRectron USADIODE ZENER GLASS 10V 1W SMA
FM4728WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.3V 1W SMA
FM4734WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.6V 1W SMA
FM4736WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.8V 1W SMA
FM4742WRectron USADIODE ZENER GLASS 12V 1W SMA
FM4735WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.2V 1W SMA
FM4738WRectron USADIODE ZENER GLASS 8.2V 1W SMA
FM4730WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.9V 1W SMA
FM4731WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.3V 1W SMA
FM4739WRectron USADIODE ZENER GLASS 9.1V 1W SMA
FM4732WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.7V 1W SMA
FM4741WRectron USADIODE ZENER GLASS 11V 1W SMA
FM4729WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.6V 1W SMA
FM4737WRectron USADIODE ZENER GLASS 7.5V 1W SMASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.