- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $474.192 | $474.19 |
| 200+ | $445.36 | $89,072.00 |
| 500+ | $430.478 | $215,239.00 |
| 1000+ | $423.125 | $423,125.00 |
C784DB -teknologiavaatimukset
Powerex Inc. - C784DB Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Powerex Inc. - C784DB
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Powerex, Inc. |
| Jännite - Off State | 4.2 kV |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | 4.5 V |
| Rakenne | Single |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | TO-200AF |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Määrä SCR, diodit | 1 SCR |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | 2590 A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) | 1650 A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 24000A, 26000A |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | 300 mA |
| Perustuotteenumero | C784 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Powerex Inc. C784DB.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | C784DA | C784DD | C784DC | C784DP |
| Valmistaja | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) | - | - | - | - |
| Määrä SCR, diodit | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rakenne | - | - | - | - |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - Off State | - | - | - | - |
Lataa C784DB PDF -lehdet ja Powerex Inc. -dokumentaatio C784DB - Powerex Inc.: lle.
C783CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1800A TBK
C783CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1800A TBK
C78658Y-N2ETexas Instruments
C783CPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3000V 1800A TBK
C783CEPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3500V 1800A TBK
C784CNPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3800V 1650A TBK
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C784DEPowerex, Inc.IGBT Module
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C784DDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4400V 1650A TBK
C784DPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBKSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.