- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
UNR52A1G.pdfUNR52A1G0L -teknologiavaatimukset
Panasonic Electronic Components - UNR52A1G0L Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electronic Components - UNR52A1G0L
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| transistori tyyppi | NPN - Pre-Biased |
| Toimittaja Device Package | SMini3-F2 |
| Sarja | - |
| Vastus - emitteripohja (R2) | 10 kOhms |
| Vastus - pohja (R1) | 10 kOhms |
| Virta - Max | 150 mW |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | SC-85 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Taajuus - Siirtyminen | 150 MHz |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 35 @ 5mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | 80 mA |
| Perustuotteenumero | UNR52A |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electronic Components UNR52A1G0L.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | UNR52A0G0L | UNR52A2G0L | UNR521TG0L | UNR521WG0L |
| Valmistaja | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Vastus - emitteripohja (R2) | - | - | - | - |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Nykyinen - Collector (le) (Max) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Vastus - pohja (R1) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| transistori tyyppi | - | - | - | - |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) | - | - | - | - |
| Taajuus - Siirtyminen | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa UNR52A1G0L PDF -lehdet ja Panasonic Electronic Components -dokumentaatio UNR52A1G0L - Panasonic Electronic Components: lle.
UNR52A1G0LS0+Panasonic
UNR52A1G0LSOPanasonic
UNR521NJ01FXPanasonic
UNR52A3G0LSO+Panasonic
UNR52A1G0L+Panasonic
UNR52A3G0LS0Panasonic
UNR52A3G0L+Panasonic
UNR52A1G0LS0Panasonic
UNR52A1G01CAPANASOINCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.