- Jess***Jones
- 17.04.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $36.364 | $36.36 |
CY-191B-P-Y -teknologiavaatimukset
Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191B-P-Y Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Industrial Automation Sales - CY-191B-P-Y
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Jännite - Supply | 12V ~ 24V |
| Sarja | CY-100 |
| Mittausmenetelmä | Retroreflective |
| Sensing Etäisyys | 78.7" (2m) 6.6 |
| Vasteaika | 1ms |
| Paketti | Box |
| Output Configuration | PNP - Open Collector |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 55°C |
| Valonlähde | Red LED |
| Tulosuoja | IP67 |
| Yhteysmenetelmä | Cable |
| Kaapelin pituus | 78.74" (2m) |
| Perustuotteenumero | CY-191 |
| säätö Tyyppi | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Industrial Automation Sales CY-191B-P-Y.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | CY-191VB-P-Z-Y | CY-191VB-P-Y | CY-191B-P-Z-Y | CY-191B-Z-Y |
| Valmistaja | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kaapelin pituus | - | - | - | - |
| Sensing Etäisyys | - | - | - | - |
| säätö Tyyppi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteysmenetelmä | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mittausmenetelmä | - | - | - | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Valonlähde | - | - | - | - |
| Vasteaika | - | - | - | - |
CY-12B-JPanasonic Industrial Automation SalesSENSOR REFLECTIVE 120MM PHOTO
CY-17A-JPanasonic Industrial Automation SalesSENSOR RETROREFLECTIVE 3M LO
CY-17B-JPanasonic Industrial Automation SalesSENSOR RETROREFLECTIVE 3M DOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.