- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.304 | $0.30 |
| 200+ | $0.118 | $23.60 |
| 500+ | $0.114 | $57.00 |
| 1000+ | $0.111 | $111.00 |
AXE610124 -teknologiavaatimukset
Panasonic Electric Works - AXE610124 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electric Works - AXE610124
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Sarja | A4S |
| Piki | 0.016' (0.40mm) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 10 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paritetuille pinoaminen Heights | 0.8mm |
| Korkeus Board | 0.026' (0.65mm) |
| ominaisuudet | Solder Retention |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - |
| Yhteydenotto Finish | Gold |
| Liitintyyppi | Header, Outer Shroud Contacts |
| Perustuotteenumero | AXE610 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electric Works AXE610124.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AXE610124A | AXE614124 | AXE612124 | AXE614124A |
| Valmistaja | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| Rivien | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish Paksuus | - | - | - | - |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sarja | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Finish | - | - | - | - |
| Joitakin paikkoja | - | - | - | - |
| Liitintyyppi | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Piki | - | - | - | - |
| Korkeus Board | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa AXE610124 PDF -lehdet ja Panasonic Electric Works -dokumentaatio AXE610124 - Panasonic Electric Works: lle.
AXE5E2226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E3626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124DPanasonic
AXE612124DPanasonic
AXE5E2826Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE610124BE1Panasonic
AXE612224Panasonic
AXE5E3226Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIES
AXE5E2626Panasonic Electric WorksRELAY A4S SERIESSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.