- Bran***Lewis
- 11.05.2026
ALZ11F24 -teknologiavaatimukset
Panasonic Electric Works - ALZ11F24 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electric Works - ALZ11F24
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| päättyminen Style | PC Pin |
| kytkentäjännite | 440VAC - Max |
| Sarja | ALZ |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Release Time | 5 ms |
| Relay Type | General Purpose |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Toiminta-aika | 15 ms |
| Täytyy vapauttaa jännite | 2.4 VDC |
| Täytyy käyttää jännitettä | 16.8 VDC |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Through Hole |
| ominaisuudet | - |
| Ota Arvostelu (Current) | 16 A |
| Yhteydenotto Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Yhteydenottolomake | SPDT (1 Form C) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Coil Type | Non Latching |
| Coil Resistance | 1.44 kOhms |
| Kelan eristys | Class F |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Perustuotteenumero | ALZ11F |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.41.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Panasonic Electric Works ALZ11F24.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ALZ11F24W | ALZ11F4HW | ALZ11F12 | ALZ11F48 |
| Valmistaja | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works | Panasonic Electric Works |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kelan eristys | - | - | - | - |
| Coil Current | - | - | - | - |
| Täytyy käyttää jännitettä | - | - | - | - |
| Release Time | - | - | - | - |
| Relay Type | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kytkentäjännite | - | - | - | - |
| Yhteydenottolomake | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Täytyy vapauttaa jännite | - | - | - | - |
| Ota Arvostelu (Current) | - | - | - | - |
| Coil Resistance | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Coil Type | - | - | - | - |
| Coil Voltage | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toiminta-aika | - | - | - | - |
| Seal Rating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto Material | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| päättyminen Style | - | - | - | - |
Lataa ALZ11F24 PDF -lehdet ja Panasonic Electric Works -dokumentaatio ALZ11F24 - Panasonic Electric Works: lle.
Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.