- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
BZT52-B8V2,118 Datasheet.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult Dev 01/Apr/2020.pdfBZT52-B33J -teknologiavaatimukset
Nexperia USA Inc. - BZT52-B33J Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Nexperia USA Inc. - BZT52-B33J
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Nexperia |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 33 V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 900 mV @ 10 mA |
| Toleranssi | ±2.12% |
| Toimittaja Device Package | SOD-123 |
| Sarja | Automotive, AEC-Q101 |
| Virta - Max | 590 mW |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | SOD-123 |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 40 Ohms |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50 nA @ 23.1 V |
| Perustuotteenumero | BZT52 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Nexperia USA Inc. BZT52-B33J.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | BZT52-B33-QX | BZT52-B33,115 | BZT52-B33_R1_00001 | BZT52-B33-AU_R1_000A1 |
| Valmistaja | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Panjit International Inc. | Panjit International Inc. |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Virta - Max | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | - | - | - | - |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa BZT52-B33J PDF -lehdet ja Nexperia USA Inc. -dokumentaatio BZT52-B33J - Nexperia USA Inc.: lle.
BZT52-B33-QXNexperia USA Inc.BZT52-B33-Q/SOD123/SOD2
BZT52-B33115Nexperia USA Inc.NOW NEXPERIA BZT52-B33 - SINGLE
BZT52-B36-QXNexperia USA Inc.BZT52-B36-Q/SOD123/SOD2
BZT52-B36JNexperia USA Inc.DIODE ZENER 36V 590MW SOD123
BZT52-B33XNexperia USA Inc.DIODE ZENER 33V 590MW SOD123
BZT52-B33,115Nexperia USA Inc.ZENER DIODE, 33V, 2.12%, 0.35W,
BZT52-B30XNexperia USA Inc.DIODE ZENER 30V 590MW SOD123
BZT52-B33,118Nexperia USA Inc.SINGLE ZENER DIODES IN A SOD123
BZT52-B33_R1PANJIT
BZT52-B36GRANDE
BZT52-B30_R1PANJITSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.