- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
LP01,YB,YB2 Multiple Changes 29/Nov/2016.pdf S, ST, WT Toggles, LW ,WR Rockers, WB Pushbuttons .pdfHTML -tietolehti
S Series Datasheet.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
S Series Location/Logo/UL Approval 12/Sep/2016.pdfTietotarvikkeet
S Series Toggle High Cap Datasheet.pdfS308 -teknologiavaatimukset
NKK Switches - S308 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin NKK Switches - S308
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | NKK Switches |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| päättyminen Style | Solder Lug |
| kytkin Toiminta | Mom-Off-Mom |
| Sarja | S300 |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 12.50mm Dia |
| Paketti | Bulk |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Tulosuoja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - |
| valaistus | Non-Illuminated |
| ominaisuudet | - |
| Sähköinen Life | 25,000 Cycles |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) |
| Piiri | SPDT |
| Holkki Thread | M12 x 1 |
| Actuator Type | Standard Round |
| toimilaite Material | Brass, Chrome Plated |
| toimilaite Pituus | 17.50mm |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin NKK Switches S308.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S308 | S308/C/328 | S308/328 | S307060F |
| Valmistaja | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | Microchip Technology |
| Holkki Thread | M12 x 1 | M12 x 1 | M12 x 1 | - |
| Actuator Type | Standard Round | Standard Round | Standard Round | - |
| toimilaite Pituus | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm | - |
| ominaisuudet | - | Low Temperature Lubricant | Low Temperature Lubricant | - |
| Voltage Rating - AC | 125 V | 125 V | 125 V | - |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | - |
| Tulosuoja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Piiri | SPDT | SPDT | SPDT | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | - | - | - |
| Paketti | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | - |
| Sarja | S300 | S300 | S300 | * |
| kytkin Toiminta | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | - |
| Valaistus tyyppi, Color | - | - | - | - |
| toimilaite Material | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | - |
| Paneeli Leikkaus Mitat | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | - |
| Sähköinen Life | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | - |
| valaistus | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated | - |
| päättyminen Style | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | - |
| Voltage Rating - DC | 30 V | 30 V | 30 V | - |
Lataa S308 PDF -lehdet ja NKK Switches -dokumentaatio S308 - NKK Switches: lle.
S307060FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30740Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814-Q555-ATyco ElectronicsIGBT Module
S30760Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 85A DO5
S308/C/328NKK SwitchesSTD SIZE TOGGLE/LOW TO HIGH CAPA
S30814-Q555-A-3Tyco ElectronicsIGBT Module
S30780Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S307AA0FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307050FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30720Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814 Q474-A-3SiemensIGBT Module
S308 Q474-A-3SEMIKRONIGBT Module
S3078PBAMCC
S30814-Q288-B-5Siemens
S30814-Q474-Q-54SIEIGBT Module
S30814SiemensIGBT Module
S3076TTAMCCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.