- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfOsanumeroopas
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM219D71C225KA12D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM219D71C225KA12D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM219D71C225KA12D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | ±10% |
| Paksuus (Max) | 0.037' (0.95mm) |
| lämpötila kerroin | X7T |
| Koko / Dimension | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| kapasitanssi | 2.2 µF |
| Perustuotteenumero | GRM219D71C |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM219D71C225KA12D.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM219D71C225MA12D | GRM219D71C225KA12J | GRM219D71C225MA12J | GRM219C8YA225KE15D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sarja | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
Lataa GRM219D71C225KA12D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM219D71C225KA12D - Murata Electronics: lle.
GRM219F11E224ZA01DMurata Power Solutions
GRM219D80E476ME44JMurata ElectronicsCAP CER 47UF 2.5V X6T 0805
GRM219D71C225KA12JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 16V X7T 0805
GRM219D71C225MA12JMurata ElectronicsCAP CER 2.2UF 16V X7T 0805
GRM219F51E105ZA01DMurata Power SolutionsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.