- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM1885C2A3R8CZ01D -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - GRM1885C2A3R8CZ01D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - GRM1885C2A3R8CZ01D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±0.25pF |
| Paksuus (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja | GRM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Lead Spacing | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| kapasitanssi | 3.8 pF |
| Perustuotteenumero | GRM1885C2A |
| Sovellukset | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics GRM1885C2A3R8CZ01D.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | GRM1885C2A3R9CZ01D | GRM1885C2A3R6CZ01D | GRM1885C2A3R7CZ01D | GRM1885C2A3R8CA01D |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Epäonnistumisprosentti | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paksuus (Max) | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Spacing | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Style | - | - | - | - |
| kapasitanssi | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toleranssi | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| lämpötila kerroin | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Rated | - | - | - | - |
Lataa GRM1885C2A3R8CZ01D PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio GRM1885C2A3R8CZ01D - Murata Electronics: lle.
GRM1885C2A3R7WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.7PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R9BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.9PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A430GA01DMurata ElectronicsCAP CER 43PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A430GA01JMurata ElectronicsCAP CER 43PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R9WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.9PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R7BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.7PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R8BA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.8PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A431GA01DMurata ElectronicsCAP CER 430PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R8WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.8PF 100V C0G 0603
GRM1885C2A3R6WA01DMurata ElectronicsCAP CER 3.6PF 100V C0G 0603Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.