- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
DLW32MHyyyXK2y Spec.pdfHTML -tietolehti
DLW32MHyyyXK2y Spec.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.503 | $0.50 |
| 10+ | $0.409 | $4.09 |
| 30+ | $0.363 | $10.89 |
| 100+ | $0.317 | $31.70 |
| 500+ | $0.299 | $149.50 |
| 1500+ | $0.284 | $426.00 |
DLW32MH201XK2L -teknologiavaatimukset
Murata Electronics - DLW32MH201XK2L Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics - DLW32MH201XK2L
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Voltage Rating - AC | - |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja | DLW32 |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines | 2 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Induktanssi @ Taajuus | 200 µH @ 100 kHz |
| Korkeus (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Suodatintyyppi | - |
| ominaisuudet | - |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | 4.8Ohm |
| Card Paksuus (mm) | 70mA |
| Perustuotteenumero | DLW32MH |
| Hyväksymisvirasto | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Murata Electronics DLW32MH201XK2L.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | DLW32MH101XK2L | DLW32MH101XT2L | DLW32SH220XK2L | DLW32SH101XK2L |
| Valmistaja | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Induktanssi @ Taajuus | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suodatintyyppi | - | - | - | - |
| Korkeus (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - |
| Card Paksuus (mm) | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lines | - | - | - | - |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| DC-vastus (DCR) (maksimi) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | - |
Lataa DLW32MH201XK2L PDF -lehdet ja Murata Electronics -dokumentaatio DLW32MH201XK2L - Murata Electronics: lle.
DLW32SH110XF2Murata ElectronicsCMC 11UH 300MA 2LN SMD
DLW32SH110XK2BTDK Corporation
DLW31SN900SQ2Murata Power Solutions
DLW32SH101XF2Murata ElectronicsCMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
DLW32SH101XK2BTDK Corporation
DLW32SH220XF2Murata ElectronicsCMC 22UH 250MA 2LN SMD
DLW31SN601SQ2Murata Power Solutions
DLW31SN900
DLW31SN900SSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.