- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
Marking chg 02/DEC/2021.pdfPCN -pakkaus
Mult Devs - Packaging chg 03/NOV/2021.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.923 | $0.92 |
| 10+ | $0.779 | $7.79 |
| 30+ | $0.674 | $20.22 |
| 105+ | $0.585 | $61.43 |
| 495+ | $0.546 | $270.27 |
| 1005+ | $0.527 | $529.64 |
B0512XT-1WR3 -teknologiavaatimukset
Mornsun America, LLC - B0512XT-1WR3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mornsun America, LLC - B0512XT-1WR3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mornsun |
| Jännite - Tuotos 4 | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 12V |
| Jännite - Isolation | 1.5 kV |
| Jännite - tulo (Min) | 4.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 5.5V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Toimittaja Device Package | - |
| Koko / Dimension | 0.52" L x 0.33" W x 0.29" H (13.2mm x 8.5mm x 7.3mm) |
| Sarja | B_XT-1WR3 (1W) |
| Virta (wattia) | 1 W |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Pakkaus / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| ominaisuudet | - |
| tehokkuus | 83% |
| Nykyinen - Output (Max) | 84mA |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Perustuotteenumero | B0512XT |
| Hyväksymisvirasto | CB, CE, cURus |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mornsun America, LLC B0512XT-1WR3.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | B0512XT-1WR3-TR | B0512XT-2WR3 | B0512XT-2WR3-TR | B0512T-1WR3 |
| Valmistaja | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC | Mornsun America, LLC |
| Jännite - Tuotos 1 | - | - | - | - |
| Lukumäärä Lähdöt | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output (Max) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 4 | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Virta (wattia) | - | - | - | - |
| Jännite - Isolation | - | - | - | - |
| Jännite - Tuotos 3 | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| tehokkuus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - tulo (Min) | - | - | - | - |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Hyväksymisvirasto | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sovellukset | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa B0512XT-1WR3 PDF -lehdet ja Mornsun America, LLC -dokumentaatio B0512XT-1WR3 - Mornsun America, LLC: lle.
B0512S-1WR2Mornsun
B0515LS-1WTESLA
B0512S-3WTESLA
B0515D-1WMornsun
B0512XT-1WR2Mornsun
B0515D-2WR2Mornsun
B0512T-1WTESLA
B0512S-2WTESLA
B0512XT-W2R2Mornsun
B0512XT-2WR3-TRMornsun America, LLCDC DC CONVERTER 12V 2W
B0512XT-2WR2Mornsun
B0512S-2WR2MornsunSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.