- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $22.063 | $22.06 |
127-93-652-41-003000 -teknologiavaatimukset
Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-652-41-003000 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-652-41-003000
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Mill-Max |
| Tyyppi | DIP, 0.6' (15.24mm) Row Spacing |
| Päättäminen Post Pituus | 0.510' (12.95mm) |
| päättyminen | Wire Wrap |
| Sarja | 127 |
| Pitch - Post | 0.070' (1.78mm) |
| Pitch - Mating | 0.070' (1.78mm) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | 52 (2 x 26) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Kotelon materiaali | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| ominaisuudet | Open Frame |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | 3 A |
| Yhteydenotto | - |
| Yhteystiedot - Post | Brass Alloy |
| Yhteysmateriaali - Mating | Beryllium Copper |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 30.0µin (0.76µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin-Lead |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Perustuotteenumero | 127-93 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS-vaatimustenvastaisuus |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Mill-Max Manufacturing Corp. 127-93-652-41-003000.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 127-93-642-41-003000 | 127-93-628-41-003000 | 127-93-656-41-003000 | 127-93-652-41-002000 |
| Valmistaja | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Yhteydenotto | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| päättyminen | - | - | - | - |
| Määrä positiot tai Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Päättäminen Post Pituus | - | - | - | - |
| Nykyinen luokitus (AMPS) | - | - | - | - |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | - | - | - | - |
| Yhteys Maali - Mating | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Yhteysmateriaali - Mating | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yhteystiedot - Post | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kotelon materiaali | - | - | - | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - | - | - | - |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Materiaali Paloluokitus | - | - | - | - |
127-93-764-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-640-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
127-93-628-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-642-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
127-93-656-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-93-764-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-628-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
127-93-648-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-652-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
127-93-668-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-664-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-668-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-640-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
127-93-648-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-664-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-656-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-93-642-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD
127-F-P10-H-KF-1AE-T-ACIRC BRKR THRMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.