- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -vanheneminen/ EOL
MT29 07/Jul/2016.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Tray Pkg Label Chgs 8/Oct/2020.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.227 | $1.23 |
| 200+ | $0.49 | $98.00 |
| 500+ | $0.474 | $237.00 |
| 1120+ | $10.13 | $11,345.60 |
MT29E128G08CECDBJ4-6:D -teknologiavaatimukset
Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Micron Technology |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - |
| Jännite - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| teknologia | FLASH - NAND |
| Toimittaja Device Package | 132-VBGA (12x18) |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 132-VBGA |
| Paketti | Tray |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 128Gbit |
| Muistijärjestö | 16G x 8 |
| Muistipiiri | Parallel |
| Muistimuoto | FLASH |
| Perustuotteenumero | MT29E128G08 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Micron Technology Inc. MT29E128G08CECDBJ4-6:D.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | MT29E128G08CECDBJ4-6:D TR | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TR | MT29E1T08CMHBBJ4-3ES:B TR |
| Valmistaja | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| teknologia | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
Lataa MT29E128G08CECDBJ4-6:D PDF -lehdet ja Micron Technology Inc. -dokumentaatio MT29E128G08CECDBJ4-6:D - Micron Technology Inc.: lle.
MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TRMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48 IT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29C8G96MAZBADKD-5 WT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 168VFBGA
MT29E1HT08ELHBBG1-3:BMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBBDKD-48 ITMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29E1HT08ELHBBG1-3ES:B TRMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBADKD-5WTMicron Technology
MT29E128G08CECABJ1-10Z:AMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48ITMicronSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.