- Jess***Jones
- 17.04.2026
VXM7-1D6-20M0000000TR -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - VXM7-1D6-20M0000000TR Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - VXM7-1D6-20M0000000TR
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja | VXM7 |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus / Case | 4-SMD, No Lead |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Toimintatapa | Fundamental |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Load Kapasitanssi | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Taajuussietoisuus | ±20ppm |
| taajuus vakaus | ±15ppm |
| Taajuus | 20 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology VXM7-1D6-20M0000000TR.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | VXM7-1DH-08-25M0000000TR | VXM7-1D6-20M0000000 | VXM7-1DW-20-12M0000000 | VXM7-1DH-08-25M0000000 |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Taajuussietoisuus | - | - | - | - |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Arvioinnit | - | - | - | - |
| taajuus vakaus | - | - | - | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - | - | - | - |
| Load Kapasitanssi | - | - | - | - |
| Toimintatapa | - | - | - | - |
| Taajuus | - | - | - | - |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
VXM7-1D1-25M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1D4-30M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1D4-12M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1DE-10-24M0000000Microchip TechnologySMT XTAL -40C TO +85C +/-15PPM
VXM7-1DW-20-12M0000000Microchip TechnologySMT XTAL -10C TO +70C +/-15PPM
VXM7-1CW-20-12M0000000Microchip TechnologySMT XTAL -10C TO +70C
VXM7-1D4-25M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1D1-25M0000000_SNPBMicrochip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1D4-24M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1D1-16M0000000Microchip TechnologySMT XTAL +/-15PPM
VXM7-1DW-20-19M2000000Microchip TechnologySMT XTAL -10C TO +70C +/-15PPM
VXM7-1DE-19-25M0000000Microchip TechnologySMT XTAL -40C TO +85C +/-15PPM
VXM7-1DE-10-40M0000000Microchip TechnologySMT XTAL -40C TO +85C +/-15PPMSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.