- Bran***Lewis
- 11.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
CuPdAu bond wire 14/Dec/2016.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
2.73KHz.pdfPIC16LF1933-I/ML -teknologiavaatimukset
Microchip Technology - PIC16LF1933-I/ML Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology - PIC16LF1933-I/ML
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Microchip Technology |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Toimittaja Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Nopeus | 32MHz |
| Sarja | PIC® XLP™ 16F |
| RAM Koko | 256 x 8 |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Memory Size | 7KB (4K x 14) |
| oheislaitteet | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Pakkaus / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Paketti | Tray |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Oscillator tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O-numero | 25 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| EEPROM Koko | 256 x 8 |
| Datamuuntimet | A/D 11x10b |
| Core Size | 8-Bit |
| Core Processor | PIC |
| Liitännät | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Perustuotteenumero | PIC16LF1933 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Microchip Technology PIC16LF1933-I/ML.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | PIC16LF1933-I/MV | PIC16LF1933T-I/MV | PIC16LF1933-E/ML | PIC16LF1933-I/SO |
| Valmistaja | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RAM Koko | - | - | - | - |
| EEPROM Koko | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nopeus | - | - | - | - |
| Liitännät | - | - | - | - |
| Datamuuntimet | - | - | - | - |
| Oscillator tyyppi | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Program Memory Type | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Core Size | - | - | - | - |
| I / O-numero | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| oheislaitteet | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
Lataa PIC16LF1933-I/ML PDF -lehdet ja Microchip Technology -dokumentaatio PIC16LF1933-I/ML - Microchip Technology: lle.
PIC16LF1933T-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
PIC16LF1933-E/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
PIC16LF1933-I/SPMicrochip
PIC16LF19197T-I/PTMicrochip
PIC16LF1933-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
PIC16LF1933-E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SPDIP
PIC16LF1933T-I/MLMicrochipSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.